SZKOLENIA ZAWODOWE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI RZESZOWSKICH SZKÓŁ

W okresie od września do grudnia 2017 roku, nasza firma realizuje szkolenia zawodowe dla uczniów i nauczycieli rzeszowskich szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu pn. "Rzeszowskie szkoły zawodowe otwarte na rynek pracy" W szkoleniach biorą udział nauczyciele i uczniowie z takich szkół jak: Zespół Szkół Gospodarczych, Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Energetycznych, Zespół Szkół nr 2, Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespół Szkół Spożywczych. W ramach projektu realizujemy szkolenia: "Pierwsza pomoc przedmedyczna", "Fotowoltaika", "Montaż urządzeń odnawialnych źródeł energii", "Samoobrona","Szkolenia z logistyki IncoTerms, TimoCom", "Pakiet MS Office", "ECDL", "Rachunkowość"

 

PRAKTYKI ZAWODOWE DLA UCZNIÓW Z ZESPOŁÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH W MIELCU

Nasza firma przeprowadziła praktyki zawodowe dla ponad 300 uczniów z mieleckich szkół zawodowych w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, mechatronik, teleinformatyk, fryzjer, hotelarz, elektronik i elektryk, budowniczy, geodeta, informatyk, mechanik lotniczy, technik pojazdów samochodowych, handlowiec. Praktyki trwały od lipca do sieprnia 2017 r. Uczniowie uczęszczali na praktyki do firm takich jak: R&G Zakład Mechaniki Precyzyjnej, Aeroklub Mielecki, Labis, Bank Spółdzielczy w Mielcu, PZL Mielec, Biuro Podróży Erbus. 

 

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI Z ZAKRESU "CYFROWEJ EDUKACJI" W KROŚNIE

W okresie od czerwca do sierpnia 2017 roku zrealizowaliśmy szkolenia dla nauczycieli z zakresu „Cyfrowej edukacji” w ramach projektu  pt. „Poprawa jakości kształcenia ogólnego w ZSGH w Iwoniczu Zdroju, ZS w Iwoniczu i ZS w Jedliczu” w ramach Osi Priorytetowej IX, Działania 9.2 Poprawa jakości kształcenia ogólnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Szkolenia realizowane były w oparciu o nowoczesne metody dydaktyczne, wspierane narzędziami TIK i edukacyjnymi zasobami dostępnymi w Internecie.Szkoleniami obejęte było  5 grup nauczycieli licząc w sumie 70 osób.

REALIZACA PRAKTYK ZAWODOWYCH DLA UCZNIÓW Z PORTUGALII W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

W okresie od 20.10.2016 r. do 21.12.2016 r. gościmy 8 – osobową grupę uczniów ze szkoły zawodowej „Escola Secundaria de Gago Coutinho” z Portugalii. Uczniowie odbywają praktykę zawodową w rzeszowskich firmach związanych z turystyką: Hotel Hilton Garden Inn, Biuro podróży "Tramp", ProAktyw, Hotel Fryderyk, Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ. W trakcie  pobytu   bedą mieć zapewnione  liczne   wycieczki  i  i atrakcje. Zwiedzą min: Zamek w Łańcucie Podziemną Trasę Turystyczną,  Zakopane,  Centrum Krakowa, Auschwitz, Skansen w Kolbuszowej,  bedą również  na  spotkaniu  w  Ratuszu  z  władzami  miasta  Rzeszowa. 

ZMIANA ADRESU BIURA

Biuro firmy zostało przeniesione pod adres: ul. Hetmańska 62/3, 35-078 Rzeszów. Biuro znajduje się w budynku przy parkingu WSK za Biedronką.

 

 

Zobacz wszystkie aktualności »