Darmowy kurs online „Opiekun/ka osoby starszej i niepełnosprawnej” w ramach projektu „Współpraca popłaca”

Uruchomiliśmy naszą  platformę edukacyjną w ramach projektu „Współpraca popłaca” KA210-VET partnerstwa na małą skalę w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego.
Zapraszamy do realizacji darmowego kursu online: „Opiekun/ka osoby starszej i niepełnosprawnej”, klikając w poniższy link:
Dla użytkowników z Polski:
Dla użytkowników z Hiszpanii:
Osoby, które będą chciały podnieść swoje kwalifikacje, które łączą swoją przyszłość z zawodem Opiekuna/nki osób starszych i niepełnosprawnych, będą mogły zupełnie za darmo zrealizować kurs w formie online. Edu-It wraz z Centro Didáctico dopełniło wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość materiałów szkoleniowych i doświadczenie edukacyjne.
Cieszymy się, że możemy wspierać osoby, które dążą do kariery w zawodzie Opiekuna/nki osób starszych i  niepełnosprawnych i jesteśmy przekonani, że nasza oferta edukacyjna będzie dla nich niezwykle wartościowa.
„Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.”