Spotkanie stacjonarne w Valladolid w ramach projektu „Współpraca popłaca ” KA210-VET

W dniach 23.11.2023 – 24.11.2023 odbyliśmy dwa spotkania stacjonarne w Hiszpanii, z naszym Partnerem ze Szkoły Centro Didactico De Formacion Integral w ramach programu Erasmus+ w projekcie „Współpraca popłaca” KA210-VET nr. proj. 2022-2-PL01-KA210-VET-000099381 partnerstwa na małą skalę w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego.

Instytucja Centro Didactico De Formacion Integral oprowadziła nas po swojej szkole, co umożliwiło nam zapoznanie się z nauczycielami i uczniami tej placówki oraz rozmowę na temat wspólnie realizowanego projektu.

Na spotkaniach z Ekspertami, każda ze stron zaprezentowała raport ewaluacyjny, dotyczący zebranych opinii o kursie „Opiekun/ka osób starszych i niepełnosprawnych”. Był to również doskonały czas do opracowania dalszych tematów i pomysłów na przyszłą współpracę.

 

 

Projekt jest sfinansowany ze środków Unii Europejskiej,

Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.”